Producteigenschappen Digitus USB 3.0 Controller
Links
| Link | http://www.digitus.info/en/products/accessories/interface-cards/pc-interface-cards/usb-firewire/r-4-port-usb-30-pci-express-add-on-card-ds-30221/ |
|---|
| Link | http://www.digitus.info/en/products/accessories/interface-cards/pc-interface-cards/usb-firewire/r-4-port-usb-30-pci-express-add-on-card-ds-30221/ |
|---|
Uitstekende usb3.0 - pci-e kaart
Digitus usb3.0 - pci-e kaart bij Informatique is voor een 4-poort controller van e. 17 zeer voordelig te noemen. Heb gekeken bij andere computerwinkels en via het internet, deze kaart is het voordeligst. Installatie ging vrij makkelijk, systeemkast open en de usb3.0 controller in een pci-e x1 sleuf plaatsen, driver via de website van digitus gedownload en ge?talleerd. Mijn besturingssysteem is Windows7 [x64].
USB-kaart maakt computer instabiel
Deze USB3.0-kaart lijkt een koopje, maar maakt mijn computer instabiel: Meteen na installatie van de bijhorende VIA-driver krijg ik een Blue-screen-of death. Ik merk de maanden na installatie regelmatig problemen met USB-poorten, maar kan de oorzaak niet vinden. Recent weigert mijn Epson scanner met melding van verlies van de USB-verbinding halvewege de scan. Ook krijg ik weer bijna dagelijks blue-screen-of-death meldingen van windows. Daarop heb ik de kaart en driver verwijderd en zijn de problemen per direct verdwenen!! Deze kaart is een miskoop gebleken. Mijn computer werkt met Windows7, 64 bits.
30 jaar computerspecialist
Koffie staat klaar
010-5191666
8 jaar op rij
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Met zorg wordt de productinformatie van elk product door ons vastgelegd. Mocht er naar jouw mening toch iets niet kloppen, wil je dan zo vriendelijk zijn om dit aan ons te melden. Aan foutieve of onvolledige informatie kunnen geen rechten ontleend worden. Alle door ons genoemde levertijden zijn verwachte levertijden en indicatief, er kunnen daarom geen rechten aan worden ontleend. Prijzen zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen als gevolg van fouten, marktontwikkeling en/of dollarkoers.